Váltás az akadálymentes honlapra 2019. március 20. | Ma Klaudia napja van.

Nagy Vagy! Sportnap 2018.10.

2018

Nagy Vagy! sportnapnak adott helyszínt a Kertvárosi Általános Iskola 2018. október 13-án, szombaton. Évek óta részt vesz az iskola csapata a TV-ben zajló Nagy Vagy! sportversenyen, ahol jó eredményt értünk el minden évben.

Ez a rendezvény abban volt más, hogy a Nagy Vagy szervezői elhozták iskolánkba a játékokat, így minden tanuló részese lehetett ennek a nagyszerű élménynek. Kipróbálhatták a játékokat: síelhettek, ”nagy gatyában” focizhattak, a levegőben kötélen egyensúlyozhattak, bekötött szemmel vizet szállíthattak akadálypályán.

Majd a nap zárásaként, négy fergeteges csapat mérhette össze legjobb tudását. Gyerekek, szülők, pedagógusok versenyeztek együtt.

Nagy élmény volt mindenki számára. Örülünk és köszönjük, hogy az országos hírű Nagy Vagy! verseny szervezői a mi iskolánkat tisztelték meg ezzel a nagyszerű programmal.