Váltás az akadálymentes honlapra 2019. március 19. | Ma József és Bánk napja van.

Tehetségkutató Természettudományi Diákkonferencia 2018.

2018

2018. november 28-án immár hetedik alkalommal rendezte meg a Reál-ÖKO munkaközösség -Baksa Márta és Rapcsákné Pap Anikó szervezésében- hagyományos programját, a Tehetségkutató Természettudományi Diákkonferenciát.

A rendezvény még színvonalasabb létrejöttét a Kiskőrösi Tankerületi Központ egy pályázat keretében jelentősen támogatta. Először a versenyzők és iskolánk tanulóinak  többsége  látványos Fizika show-n vehettek részt. Majd a neves zsűri előtt (Nagy-Apátiné Kuszli Beatrix a Kiskőrösi Tankerület Központ szakmai igazgatóhelyettese és Gavlikné Kiss Anita a Szilády Áron Református Gimnázium igazgatóhelyettese) a Kiskőrösi és a Kecskeméti Tankerület iskoláiból érkező csapatok bemutatták előadásukat. A legjobbak könyvjutalomban részesültek, de senki sem távozott üres kézzel, mert minden résztvevő tanuló és felkészítő pedagógus ajándékot kapott. A leg... díjak közül egyet az iskolánk ötödik osztályos csapata szerzett meg. Ancsa-Molnár Bíborka és Gera Kitti Kendra a leggyakorlatiasabb előadásért kaptak oklevelet.