Váltás az akadálymentes honlapra 2020. október 30. | Ma Alfonz napja van.

Ismét nagycsoportos óvodások a Kertvárosiban

2019

Kedden is egy vidám hangulatú délelőttöt tölthettek el iskolánkban a nagycsoportos óvodások.

Ezen a napon a Szilády Áron Utcai Óvoda, a Magyar Utcai Óvoda, a Csipke Óvoda, a Bajza Utcai Óvoda és a Gólyafészek Óvoda nagycsoportosai. Természetesen ők is kipróbálhatták intézményünk nagy sportcsarnokában a játékos sport feladatait, népi táncolhattak, kézműves foglalkozáson Télapót készíthettek, valamint digitális táblán interaktív játékokkal játszhattak.

A nagycsoportosokat meghívtuk az Iskolanyitogató programsorozatunk első alkalmára, mely december 11-én 17 órakor mézeskalácssütéssel kezdődik.