Váltás az akadálymentes honlapra 2021. április 15. | Ma Anasztázia és Tas napja van.

KÖZLEMÉNY

Tisztelt Szülők!  Kedves Gyerekek!

Bizonyára mindenkihez eljutott már a hír, hogy   március 16. hétfőtől  a diákok határozatlan ideig nem jöhetnek iskolába.  A Koranavírus  kapcsán kialakult helyzetre való tekintettel  a Kormány határozata értelmében  vált szükségessé ennek az intézkedésnek a bevezetése.
A következő hetek munkájának megszervezése folyamatban van, melyről  várhatóan hétfőn délelőtt születnek meg azok a döntések, melyek  alkalmasak lesznek  a  pontos tájékoztatásra.
Kérek mindenkit, hogy  az iskola honlapját, illetve a közösségi oldalakat figyeljék,  ezeken keresztül fogunk minden tájékoztatást megadni.
Akinek a megosztott  információkon kívül további  kérdése van, keressen bennünket az iskola elérhetőségein ( kertvarosihalas@gmail.com,   77/522-188 ),  vagy az osztályfőnökök által megadott csatornákon.

Laskovicsné Terzics Edit
                                                                                                                              int. vez.