Váltás az akadálymentes honlapra 2021. április 16. | Ma Csongor napja van.

TÁJÉKOZTATÓ

2020

a Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskolában szervezett kis csoportos foglalkozások tekintetében-

A jelenlegi járványügyi helyzet kapcsán minden – az iskolában megjelenő - tanulóra az alábbi szabályok vonatkoznak:

A foglalkozásokon csak egészséges állapotban szabad megjelenni! Láz, köhögés, légúti panaszok, vagy hasmenés, hányás esetében TILOS!

Kérjük a megadott időpontra pontosan jelenjenek meg! Amennyiben betegség vagy egyéb ok miatt nem tudnak megjelenni, az alábbi telefonszámon jelezzék az iskolatitkárnak: 06-77/522-188 minden reggel 8 óráig.

A felső tagozatos tanulók – lehetőség szerint - egyedül érkezzenek. Alsó tagozatos tanulók kísérője kizárólag a tanulóval közös háztartásban élő törvényes képviselője/szülője lehet.

Az intézménybe lépéskor a bejáratnál kihelyezett kézfertőtlenítő a tanuló és kísérője részéről is kötelező.

Az intézményben tartózkodók kötelesek a 1.5 méteres védőtávolságot betartani egymás között (kivételt, az egy háztartásban élők képeznek).

Kérjük, hogy ezeket a szabályokat mindenki tartsa be, a saját és társai egészségének védelme érdekében!

Együttműködésüket köszönjük!

Kiskunhalas, 2020. május 26.

Laskovicsné Terzics Edit