Váltás az akadálymentes honlapra 2020. október 30. | Ma Alfonz napja van.

Tájékoztató (első tanítási nap)

KISKUNHALASI KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA

TÁJÉKOZTATÓ

A holnapi tanévnyitó ünnepségen – a járványügyi helyzetre való tekintettel - csak az első és a negyedik osztályos gyermekek vesznek részt. Ezért a többi tanulónak holnap NEM kell ünneplőben jönni.

Reggel nem a szélfogóban várakozunk, hanem az iskola előtt, kerülve a csoportosulást.

Belépés: fél nyolckor egyesével, a kézfertőtlenítőt mindenkinek használni kell.

A lázmérést két ügyeletes pedagógus végzi, egyiküknél az alsósok, másikuknál a felsősök sorakozzanak.

Kérjük a szülőket, hogy az adatlapon – melyet tanulóink holnap visznek haza – nagyon pontosan adják meg adataikat, különös tekintettel: telefonszám, munkahelyi telefonszám, e-mail cím. Az adatlapokat csütörtökig kérjük visszaküldeni az osztályfőnököknek.

Terembeosztás a mellékelt dokumentumban.

Letölthető dokumentum

Tanévkezdés információk.pdf