Váltás az akadálymentes honlapra 2019. május 20. | Ma Bernát és Felícia napja van.

Tudós rektorok

A Szilády Áron Református Gimnázium által meghirdetett TUDÓS REKTOR természettudományos versenyre három csapat jelentkezett iskolánk  4. osztályaiból. A két forduló eredményei alapján a SASSZEMEK, a HEGYI KECSKÉK, és a KISTUDÓSOK is bejutottak a döntőbe, melyet február 3-án rendeztek meg a gimnázium laboratóriumában.

Itt egy feladatsort kellett megoldaniuk a gyerekeknek, majd kísérletekkel, megfigyelésekkel bizonyították válaszaikat.

Görbe Gabriella és Kiss Emma alkotta csapat a 2. helyezést érte el.

Dobos Csenge és Hudák Luca, valamint Kónya Tibor és Rétfalvi Lionel munkáját oklevéllel ismerték el.

A jelenlévők sok élménnyel, vidáman, tudásban gazdagodva zárták ezt a megmérettetést.

Gratulálunk a gyerekeknek!