Váltás az akadálymentes honlapra 2019. március 20. | Ma Klaudia napja van.

Alsó tagozatos farsang 2017.

Idén február 18-án került sor az iskola alsó tagozatos tanulóinak farsangi báljára, melyet a negyedik évfolyamosok szerveztek.

Mindenki izgatottan készülődött a hétvégi programra. Délután kettő órára a vidám gyereksereg és az érdeklődő szülők elfoglalták az iskola tornatermét. Minden kisgyerek bemutatta jelmezét és fénykép is készült róluk. Ezután az osztályok táncai következtek. A gondosan elkészített jelmezeket, egyéni ötleteket a zsűri megjutalmazta. A fellépő csoportok egy-egy tortát kaptak. Az aulában különféle játékok várták a gyerekeket. Mindenki kipróbálhatta az ügyességét és kapott egy-egy ajándékot. A délutánt tombolasorsolással zártuk, ahol rengeteg nyeremény talált gazdára. A fődíj egy torta volt. Ezen a vidám délutánon gyerek és felnőtt egyaránt pompásan szórakozott, mindenki nagyon jól érezte magát.