Váltás az akadálymentes honlapra 2019. április 19. | Ma Emma napja van.

Weöres Sándor megyei szavalóverseny városi fordulója a Kertvárosi Általános Iskolában

2017. március 17-én került sor iskolánkban a Weöres Sándor megyei szavalóverseny városi fordulójára.

A szervezők munkáját dícséri a jól előkészített és lebonyolított program. Nyugodt és harmonikus környezetet biztosítottak a diákok számára, akik tudásuk legjavát tudták nyújtani a hallgatóság számára.

A versenyző gyerekek kiváló teljesítményét tükrözte a felkészítő pedagógusok odaadó munkája. Az irodalom és a vers szeretete mutatkozott meg a tanulók szereplésekor.

A zsűri pozitívan értékelte a maga színvonalú munkát.

Az alsó tagozatot értékelő zsűri tagjai voltak: Szabó Anna, Erhardt Györgyi és Anda Péter.

A felső tagozatot értékelő zsűri tagjai voltak: Mónus Mónika, Palásti Károly és Király Gábor.

A megyei döntő 2017. április 1-én lesz a Központi Református Általános Iskolában. (Kiskunhalas)

Gratulálunk minden versenyzőnek! Jó felkészülést kívánunk az első helyezettet elért versenyzőknek!

Helyezettek

Alsó tagozat