Váltás az akadálymentes honlapra 2019. április 19. | Ma Emma napja van.

HANGULATOS TANÉVZÁRÓ MAJÁLIS A SÓSTÓN

A tavalyi évhez hasonlóan az utolsó tanítási napot Sóstón töltöttük, a diákönkormányzat szervezésében.

A programok között szerepeltek különböző ügyességi feladatok, mint például zsákban futás, vagy pufievés. A sportnak is nagy szerepe volt ezen a délelőttön, hiszen az alsó, majd a felső tagozat osztályai fociban mérték össze tudásukat. A különböző helyszíneken meg lehetett ismerni a gyorstollast, illetve ki lehetett próbálni az élő csocsót is. A vetélkedőn a 4. és a 6. évfolyam csapat bizonyult a legügyesebbnek, míg a focit a 4.a és a 8.a osztályok nyerték. A győztesek édességekből készített ajándékkosarat kaptak, majd következhetett az ínycsiklandó ebéd, a babgulyás. Folytatás jövőre!