Váltás a normál honlapra 2021. március 02. | Ma Lujza napja van.
2021

Szeretettel ajánljuk színes kínálatunkat a Kertvárosi Általános Iskola leendő első osztályosainak a 2021/22-es tanévre.

Youtube link

2021

2020. december 9-én, került megrendezésre az iskolai mesemondó verseny az alsó tagozatosok számára. A versenyen 18 felkészült és bátor diákunk mérettette meg magát és tudását. A vírushelyzetre való tekintettel rendhagyó módon, a zsűri videófelvételről nézte vissza a gyerekek előadását. Könyvjutalomban részesült 8 mesemondó kisdiák; az 1.a osztályból Csomor-Bohner Júlia, Kis Fruzsina, Pap Jana, Szabó Réka, Szőrfi Leila, a 3.a osztályból Szloboda Hédi, a 4.a osztályból Zelei László, a 4.b osztályból Huszár Renátó. Minden mesemondónak jár az elismerés, köszönet a felkészítőknek. Gratulálunk mindenkinek, jövőre is várunk benneteket!

2020

Kissé rendhagyó módon, de az idei tanévben is megrendezésre került a felső tagozatosok számára is

hagyományos mesemondó versenyünk. Először az ötödikesek, s a hatodikosok mondták el a három tagú zsűrinek meséiket,

majd másnap a hetedik és nyolcadik osztályosok következtek.

Az 5-6. osztályos kategóriában

1. helyezett: Vincze Gábor 5.b

2. helyezett:  Balázs Henriett 5.b

A 7-8. osztályos kategóriában

1. helyezett: Oláh Bertalan  7.b

2. helyezett: Süveges Zoé  7.a

2020

Nem átlagos testnevelés óra.

Youtube elérés

2020

A 2020. évi EURÓPAI MOBILITÁS hét keretein belül megrendezett Autómentes napon iskolánk tanulói is képviseltették magukat.  Idén rendhagyó módon online  környezetvédelmi vetélkedőn vehettünk részt. A vetélkedőn iskolánk csapata (Ancsa-Molnár Bíborka, Horváth Petra, Takács Kata 7.a osztályos tanulók) második helyezést ért el.

Letölthető dokumentum

Magatartási szabályok.pdf

Letölthető dokumentumok

Járványügyi protokoll 2 - aláírt.pdf
Járványügyi protokoll 2.pdf

KISKUNHALASI KERTVÁROSI ÁLTALÁNOS ISKOLA

TÁJÉKOZTATÓ

A holnapi tanévnyitó ünnepségen – a járványügyi helyzetre való tekintettel - csak az első és a negyedik osztályos gyermekek vesznek részt. Ezért a többi tanulónak holnap NEM kell ünneplőben jönni.

Reggel nem a szélfogóban várakozunk, hanem az iskola előtt, kerülve a csoportosulást.

Belépés: fél nyolckor egyesével, a kézfertőtlenítőt mindenkinek használni kell.

A lázmérést két ügyeletes pedagógus végzi, egyiküknél az alsósok, másikuknál a felsősök sorakozzanak.

Kérjük a szülőket, hogy az adatlapon – melyet tanulóink holnap visznek haza – nagyon pontosan adják meg adataikat, különös tekintettel: telefonszám, munkahelyi telefonszám, e-mail cím. Az adatlapokat csütörtökig kérjük visszaküldeni az osztályfőnököknek.

Terembeosztás a mellékelt dokumentumban.

Letölthető dokumentum

Tanévkezdés információk.pdf