Váltás az akadálymentes honlapra 2019. április 19. | Ma Emma napja van.

Hangulatos sportnap

Ebben a tanévben is részt vett iskolánk a Magyar Diáksport Szövetség által életre keltett „Európai Diáksport Napján”.

Egyszerre 4 helyszínen zajlottak az események. Az alsó tagozatosok a sportcsarnokban sorversenyeztek és a „Zöld udvaron” ügyességi feladatokat oldottak meg, a felsősök foci osztálybajnokságon mérték össze tudásukat és furfangos feladatokkal mutatták meg kreativitásukat. A program zárásaként minden évfolyam a maga képességeihez mérten „2017 métert” futott. A felső tagozatosok tömegrajttal indultak neki a távnak, a mezőnyben megbújva CSEHÓ KOVÁCS LAJOS kollégával, aki így próbálta népszerűsíteni a sportot.

Nagyon tetszett, hogy ezen a napon sok kolléga húzott sportcipőt, ami jelzi, hogy az iskolában sokat jelent a sport.

Hajrá KERTVÁROSI!!!