Váltás az akadálymentes honlapra 2019. március 19. | Ma József és Bánk napja van.

Mesemondó verseny az alsó tagozaton

2017. november 30-án, csütörtökön, délután 2 órakor került megrendezésre az iskolai mesemondó verseny az alsó tagozatosok számára.

A versenyen 19 felkészült és bátor tanulónk mérettette meg magát, és tudását. Iskolánkat a Martonosi Pál Városi Könyvtár által megrendezésre kerülő városi mesemondó versenyen Vincze Gábor, 2.b osztályos diák képviseli majd.  Könyvjutalomban részesültek a következő tanulók: Fődi Zsófia (2. a), Vincze Gábor    (2. b), Takács Ákos (3.a) valamint Ancsa-Molnár Bíborka (4.a), azonban minden mesemondónak jár az elismerés, hiszen egy fantasztikus mesevilágba repítették el a résztvevőket erre a délutánra. Gratulálunk mindenkinek, jövőre is várunk benneteket!