Váltás az akadálymentes honlapra 2019. március 19. | Ma József és Bánk napja van.

Martinstag in unserer schule

2018

Iskolánk németes tanulói már negyedik alkalommal tisztelegtek Szent Márton előtt.

A Márton-nap történetének bemutatását követően német versek következtek, majd jöhetett az est leglátványosabb programja, a lampionos felvonulás. Közel 100 diák, szülő és pedagógus vonult fel, miközben Márton-napi német dalok hangoztak el gitárkísérettel. A Márton-nap egy gasztronómiai ünnep is. Így az iskola udvarán készült a frissen sült pirítós, illetve a faszénen sült szalonna. A rendezvény csapatépítő játékokkal és hamisítatlan német diszkóval zárult.