Váltás az akadálymentes honlapra 2019. február 17. | Ma Donát napja van.
HÍREKISKOLÁNKPÁLYÁZATAINKOKTATÁSSZABADIDŐGALÉRIAKAPCSOLAT

Alsó tagozatos mesemondó verseny

2018

2018. november 29-én, csütörtökön, délután 2 órakor került megrendezésre az iskolai mesemondó verseny az alsó tagozatosok számára.

A versenyen 16 felkészült és bátor tanulónk mérettette meg magát, és tudását. Iskolánkat a Martonosi Pál Városi Könyvtár által megrendezésre kerülő városi mesemondó versenyen Vincze Gábor, 3.b osztályos diák képviselte.  Könyvjutalomban részesültek a következő tanulók: Szloboda Hédi (1. a), Fenyvesi Brendon (1. b), Zelei László (2.a), Kovács Nóra (3.a), Szloboda Zétény (3.a) valamint Vincze Gábor (3.b), azonban minden mesemondónak jár az elismerés, hiszen egy fantasztikus és humoros mesevilágba repítették el a résztvevőket erre a délutánra. Gratulálunk mindenkinek, jövőre is várunk benneteket!