Váltás az akadálymentes honlapra 2020. december 04. | Ma Borbála és Barbara napja van.

BEIRATKOZÁS 2020-2021. tanév

Tisztelt Szülők!

A veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III. 11.) Kormányrendelet, valamint az emberi erőforrások minisztere 7/2020. (III. 25.) EMMI határozata alapján a 2020/2021. tanítási évre történő általános iskolai beiratkozás a következő eljárásrend szerint történik.

Amennyiben az Ön (gyermeke) lakcíme a Kiskunhalasi Kertvárosi  Általános Iskola felvételi körzetébe tartozik, gyermeke automatikusan felvételt nyer az iskolába.

Amennyiben  gyermekét  hozzánk is kívánja beíratni,  kérjük  április 06 – 24-ig jelezze szándékát  a jelentkezési lap  kitöltésével és visszajuttatásával.
( halasikertvarosi@gmail.com,  vagy az iskola portáján munkanapokon 8-14 óra között történő leadásával)

Amennyiben Ön nem a Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola felvételi körzetében lakik, de gyermekét iskolánkba kívánja beíratni, április 06-24-ig szíveskedjék  szándéknyilatkozat benyújtásával ezt jelezni.

A kitöltött szándéknyilatkozatot e-mailben a  halasikertvarosi@gmail.com lehet beküldeni, vagy az iskola portáján történő leadásával visszajuttatni az iskolába. Az intézmény a körzetébe nem tartozó gyermekek felvételéről 2020. május 21-ig dönt és erről írásban értesíti a gyermeket nevelő szülőt.

Amennyiben a körzetünkben lakik, de NEM kívánja iskolánkba íratni gyermekét, kérjük, hogy ezt a szándékát is szíveskedjék felénk jelezni. (halasikertvarosi@gmail.com   vagy  77/ 522-188 telefonon)

Ha a beiratkozással kapcsolatban kérdése van, vagy segítségre van szüksége akkor keresse iskolánkat a halasikertvarosi@gmail.com e-mail-címen, illetve érdeklődjön a 77/522-188-as telefonszámon.

Laskovicsné Terzics Edit
                                                                                                  int. vez.