Váltás az akadálymentes honlapra 2021. március 02. | Ma Lujza napja van.

Alsó tagozatos mesemondó verseny 2020.12

2021

2020. december 9-én, került megrendezésre az iskolai mesemondó verseny az alsó tagozatosok számára. A versenyen 18 felkészült és bátor diákunk mérettette meg magát és tudását. A vírushelyzetre való tekintettel rendhagyó módon, a zsűri videófelvételről nézte vissza a gyerekek előadását. Könyvjutalomban részesült 8 mesemondó kisdiák; az 1.a osztályból Csomor-Bohner Júlia, Kis Fruzsina, Pap Jana, Szabó Réka, Szőrfi Leila, a 3.a osztályból Szloboda Hédi, a 4.a osztályból Zelei László, a 4.b osztályból Huszár Renátó. Minden mesemondónak jár az elismerés, köszönet a felkészítőknek. Gratulálunk mindenkinek, jövőre is várunk benneteket!