Váltás az akadálymentes honlapra 2019. április 23. | Ma Béla napja van.

Alsó tagozatos mesemondó verseny 12.01

2016

2016. december 1-jén, csütörtökön, délután 2 órakor került megrendezésre az iskolai mesemondó verseny az alsó tagozatosok számára.

A versenyen 21 felkészült és bátor tanulónk mérettette meg magát, és tudását. Iskolánkat a Martonosi Pál Városi Könyvtár által megrendezésre kerülő városi mesemondó versenyen Vincze Gábor, 1.b osztályos diák képviseli majd.  Könyvjutalomban részesültek a következő tanulók: Szloboda Zétény (1. a), Nyerges Dzsenifer (2. b), Ancsa-Molnár Bíborka (3.a), és Hudák Luca (4.b), azonban minden mesemondónak jár az elismerés, hiszen egy fantasztikus mesevilágba repítették el a résztvevőket erre a délutánra. Gratulálunk mindenkinek, jövőre is várunk benneteket!